Minu isepruunistamisrutiin

Jagasin hiljuti Instagramis seda pruunistajat, mida ma kasutan ja kust seda odavalt saada (kirjutan siia ka kohe oma skeemi lahti :D) ja sain üllatavalt palju küsimusi pealekandmise ja värvitooni ja kõige kohta, kuidas mitte laiguline jääda. Mõtlesingi, et panen siis lihtsalt siia kõik kirja koos infoga, kuidas soodsalt pruuniks saada!Fun fact ma läksin kohe pärast parempoolset pilti esilekutsumisse 😀 ma oleks tahtnud teile õhtuvalguses teha pilte, et oleks paremini näha, aga no miskit saate aru ikka, et laiguline see pole ja ilus jume on peal 🙂
Alustame kõige peamisest asjast, milleks on aplikaatorkinnas.
Neid müüakse igasugustes poodides ja ei ole vahet, mis firma oma on, enamus on nad samasugused. Mõned on mingid deluxe omad, mis peaks siis veel pehmemad olema, aga mul on selline tropezi oma ja vita liberata oma ning mõlemate see käsnmaterjal on sama. Sellega on isepruunistavat vahtu super peale kanda ja no ausalt peaaegu võimatu laiguline jääda, kui muid samme ka õigesti teed.

  1. Eelneval päeval tuleb kogu keha ära koorida ja siis ka vajadusel raseerida. Mina olen näiteks jalgade raseerimise üldiselt päevitusjärgsesse pessu jätnud, lihtsalt oluline on mitte raseerida vahetult enne päevitamist. Siis jäävad nahale tumedad täpid. Samuti soovitatakse kreemitada kohti nagu põlved, küünarnukid ja käed, mis võtavad toodet rohkem endasse ja kipuvad tumedamad jääma – mina ei kreemita ja pole ka viga midagi..

2. Päevitamiseks kasutan ma st tropez express VAHTU!! Minu jaoks kõige lollikindlam on just see vaht, kuna sellel on toon olemas ja kui peale kannad, sa näed ise, kuhu oled juba pannud ja seetõttu ei ole ka võimalik laiguline jääda. Ta läheb küll pärast tumedamaks ja selle giidvärvi pesed maha, aga see on alguses tohutu abiline. Mina neid valgeid kreeme absoluutselt ei usalda, mis siis järgmiseks päevaks sulle pruuni jume annavad, sest ma ju ei näe kuhu või kui ühtlaselt ma kreemi olen pannud. Vahtu peab peale kandma kindaga ringjate liigutustega ning üpris kiirelt, et see enne ühtlast pealepanekut ära ei kuivaks. Mina panen järjest peale kaks kihti, aga alguses soovitaksin pigem ühest alustada, et ei hirmutaks 😀 Minu arvates üks kiht jääb päris loomulik ja see toode ei jää oranž!! See on oliivitooni pigem ja no ausalt jääb loomulik toon. panen teile lingi, kust saate kõige odavamalt seda vahtu

   • https://www.loverte.com/et/st-tropez-self-tan-express-bronzing-mousse

Nipp on aga selles, et ostke seda 50ml oma, sest hind on peaaegu poole odavam nii! Kui mulle see nipp avaldati instagramis, siis ma tundsin end ausalt petetuna, kuna olen täishinnaga seda suurt pudelit muidu ostnud.. Igatahes nüüd ma tean ja ostan sealt! Tradehouses on see sama väike pudel 6€, mina ostsin sealt, aga nüüd leidsin veel odavama variandi :).Ma olen teisi st tropez vahte ka kasutanud, aga mu lemmik on see express, kuna seda peab peal hoidma ainult kolm tundi. Nii ma teengi, üldiselt panen õhtul peale, hoian kolm tundi ja pesen maha – kohe pruun ei ole aga järgmiseks hommikuks olen (see areneb edasi vahepeal). Mulle väga ei meeldi need, milles magama peab, sest siis on küll oht, et jääb laiguline, eriti kuna mul näiteks hakkab öösel kergelt palav ja siis see lihtsalt voolab maha :D.

Päevitus püsib umbes nädal ja kui ilusti kreemitada ja nahka koorida, kulub see väga ühtlaselt maha ja siis saab juba uue kihi peale kanda. Mina kasutan seda näol ka ja ei ole tekkinud mingeid punne sellest kunagi. Ühesõnaga, täiega soovitan!!

Kehv valgus, aga no enne olin reaalselt sinine juba mitte valge :D:D isepruunistav teeb ikka imesid!

21 Replies to “Minu isepruunistamisrutiin”

   1. Mulle meeldib panna jumestuskreemi pintsliga, mis on hõredam variant. Jääb ka väga loomulik ja ilus tulemus 😊

 1. Minule on nende isepruunistavatega kogu aeg küsimärk jäänud, et kas need on head kasutamiseks ainult talvel või ka suvel? Sest kui hakkad isepruunistava peale päikest võtma, siis kas see üldse jääb peale või peab enne isepruunistav maha kuluma ja siis alles päevitma hakkama (solaariumisse minnes sama teema)?
  Tead sa midagi selle kohta?

  1. Aastaringselt ikka! Siis ongi kõige parem panna kui endal mingi päevitus juba all, ja samamoodi päike jääb ka paremini peale kuna nahk on juba pruun! Siis ei ole see maha kulumine nii nahtav ka kui all jume olemas 🙂

  1. Vot sellega nii, et mina yldiselt paun mehe abi 😂 aga näiteks osta see pika pulgaga seljapesija ja siis sinna otsa saab selle kinda panna, ma youtubes näinud et paljud teevad nii!

 2. Kas kasutasid terve rasedusaeg pruunistavat vahtu? Ma ise muidu ka vahu kasutaja,aga äm hakkas mul silmi pööritama,et miks rasedusaeg seda peale määrida😁

  1. Jaa kasutasin, seal ei ole mu arvates mingeid halbu asju sees ja just rasedana tahaks end ilusana pruunina tunda 😄

  1. Need kolm tundi ta pigem on jah selline kleepuv, ma üldiselt olen siis kas pesuväel või panen lohvakamad riided (tumedad) et rante ei jääks. A kui maha pesed siis jah ei määri miskit enam

 3. Feeluniquest saab seda vahtu ka päris hea hinnaga. Just suure pudeli ja kui allahindlused on siis saab veel ekstra soodsa hinnaga.

  1. Tead ma ei oska öelda, kuna mina teen kaks kihti ja vahel teen ainult ülakeha.. oleneb täiesti palju toodet kasutad

 4. Pole kunagi isepruunistavat kasutanud, nii et võibolla tundun natuke juhm, aga… kas näkku pannes paned ka silmalaugudele seda et ranti ei jääks? Aga kõrvad? 😀 Tahaks väga proovida, aga kardan meeletult, et pärast on ikkagi kuskilt näha, kuhu pole pandud (mõtlengi just silmi ja kõrvu :D).

  1. Jaa ma panen kõrvadele ja silmadele ka! Aga kui alustad ühe kihiga siis ausalt pole isegi hullu kui natuke kuskilt jääb panemata, KUIGI sa näed ilusti kuhu sul pandud kuna vaht ise on pruuni värvi 🙂 sellepärast sellega on raskem eksida kui näiteks valge kreemiga, mis üleöö tumendub!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga